Odnova Team

Nasz zespół to ludzie, którzy swoją uwagę skupiają na potrzebach człowieka. Indywidualne doświadczenie każdego z nas tworzy synergię, której efektem jest ODNOVA Twojego zdrowia. Dobór usług i terapii w Odnova Clinic umożliwi zyskać ukojenie i wspomoże regenerację oraz dobrostan każdej komórki Twojego organizmu.

Cześć,
jestem Małgorzata

Specjalizuję się w opiece nad pacjentami doświadczającymi niespecyficznych bólów, przewlekłego przestymulowania, słabej regeneracji oraz po lekkich urazach. Moja praktyka koncentruje się na pracy u podstaw, mającej na celu wzmocnienie naturalnych zdolności regeneracyjnych pacjenta.

 

Posiadam solidne podstawy w diagnostyce neurologicznej oraz terapii, co umożliwia mi skuteczną pracę w gabinecie. Jestem wykwalifikowanym terapeutą, który wykorzystuje różnorodne techniki, takie jak Masaż Tkanek Głębokich (MTG), Fascial Distortion Model (FDM) oraz kinesiotaping, aby pomóc moim pacjentom odzyskać komfort i funkcjonalność.

 

Obecnie skupiam się na rozwoju w dziedzinie psychosomatyki, ponieważ coraz częściej spotykam osoby, których problemy mają swoje źródło w tej płaszczyźnie. Rozważam również udział w kursach związanych z osteopatią, aby poszerzyć moją wiedzę i umiejętności.

 

Moim celem jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, która uwzględnia aspekty fizyczne i psychospołeczne zdrowia moich pacjentów. Pomagam im odzyskać komfort, mobilność i jakość życia poprzez zindywidualizowane podejście terapeutyczne.

Fizjoterapeuta

Małgorzata Manowska

zarezerwuj wizytę

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub skorzystaj z kalendarza ZnanyLekarz i umów się na wizytę.

Fizjoterapeuta

Karolina Cieślik

Fizjoterapeuta

Dawid Filak

Fizjoterapeuta

Małgorzata Manowska

Fizjoterapeuta

Dawid Żebrowski

Fizjoterapeuta

Kinga Darmochwał

Fitoterapeuta

Patryk Poniatowski

Fizjoterapeuta

Anna Mituta

fizjoterapeuta Aleksandra z Odnovaclinic
Psycholog

Aleksandra Wróbel-Murshid

Fitoterapeuta, Irydolog

Paweł Neko

Zamknij

KONTAKT

ul. Porcelanowa 23 s, 40-246

Katowice Recepcja:
tel. +48 32 308 77 33
tel. +48 796 772 977
tel. +48 796 775 277
rejestracja@odnovaclinic.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 21:00

Sobota:
07:00 – 16:00

Niedziela: zamknięte

Zobacz nas na: