Odnova Team

Nasz zespół to ludzie, którzy swoją uwagę skupiają na potrzebach człowieka. Indywidualne doświadczenie każdego z nas tworzy synergię, której efektem jest ODNOVA Twojego zdrowia. Dobór usług i terapii w Odnova Clinic umożliwi zyskać ukojenie i wspomoże regenerację oraz dobrostan każdej komórki Twojego organizmu.

Cześć,
jestem Karolina

Jestem fizjoterapeutą, który nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie osteopatycznej diagnostyki i terapii. Ukończyłam około 10-12 modułów kursu z tego obszaru, a obecnie jestem w trakcie drugiego roku studiów z osteopatii. Posiadam również głęboką wiedzę i doświadczenie w obszarze Fascial Manipulation (FM) – praca z powięzią stanowi integralną część mojej praktyki. Jestem zafascynowana jej potencjałem i wpływem na zdrowie moich pacjentów.

 

Od dłuższego czasu pracuję z pacjentami, którzy cierpią na przewlekłe dolegliwości i borykają się z różnymi dodatkowymi problemami. Moje zainteresowania obejmują terapię wisceralną oraz psychosomatyczną, co pozwala mi podejść do pacjentów holistycznie, uwzględniając zarówno ich fizyczne, jak i emocjonalne potrzeby.

 

W mojej praktyce nie oferuję treningów medycznych ani terapii dla nastolatków z wadami postawy. Moim głównym celem jest zapewnienie pacjentom kompleksowej i spersonalizowanej opieki medycznej, która poprawia ich stan zdrowia oraz jakość życia.

Fizjoterapeuta

Karolina Cieślik

zarezerwuj wizytę

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub skorzystaj z kalendarza ZnanyLekarz i umów się na wizytę.

Fizjoterapeuta

Karolina Cieślik

Fizjoterapeuta

Dawid Filak

Fizjoterapeuta

Małgorzata Manowska

Fizjoterapeuta

Dawid Żebrowski

Fizjoterapeuta

Kinga Darmochwał

Fitoterapeuta

Patryk Poniatowski

Fizjoterapeuta

Anna Mituta

fizjoterapeuta Aleksandra z Odnovaclinic
Psycholog

Aleksandra Wróbel-Murshid

Fitoterapeuta, Irydolog

Paweł Neko

Zamknij

KONTAKT

ul. Porcelanowa 23 s, 40-246

Katowice Recepcja:
tel. +48 32 308 77 33
tel. +48 796 772 977
tel. +48 796 775 277
rejestracja@odnovaclinic.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 21:00

Sobota:
07:00 – 16:00

Niedziela: zamknięte

Zobacz nas na: