Odnova Team

Nasz zespół to ludzie, którzy swoją uwagę skupiają na potrzebach człowieka. Indywidualne doświadczenie każdego z nas tworzy synergię, której efektem jest ODNOVA Twojego zdrowia. Dobór usług i terapii w Odnova Clinic umożliwi zyskać ukojenie i wspomoże regenerację oraz dobrostan każdej komórki Twojego organizmu.

Cześć,
jestem Patryk

Jestem Absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Moja pierwsza praca jako fizjoterapeuta była mocno związana ze sportem, ponieważ miałem przyjemność współpracować z Akademia BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała oraz prowadzić treningi funkcjonalne i wspomagać piłkarzy w kontuzjach. Moje doświadczenie zawodowe wiąże się z prowadzeniem pacjentów ortopedycznych z zastosowaniem terapii manualnych. Pracowałem również z Kadrą Narodową Zapaśniczek Juniorek, gdzie pracowaliśmy nad efektywnością oraz kontuzjami podczas zgrupowań i zawodów.

 

Cały czas kładę nacisk na rozwój osobisty, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych, systematycznie podnosząc swoje kompetencje. Pracuje z pacjentami ortopedycznymi, bólowymi oraz pooperacyjnymi. W mojej pracy stosuje terapie manualne, często wykorzystywane z narzędziami terapeutycznymi, suche igłowanie oraz treningi funkcjonalne.

Fizjoterapeuta

Patryk Poniatowski

zarezerwuj wizytę

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub skorzystaj z kalendarza ZnanyLekarz i umów się na wizytę.

Fizjoterapeuta

Karolina Cieślik

Fizjoterapeuta

Dawid Filak

Fizjoterapeuta

Małgorzata Manowska

Fizjoterapeuta

Dawid Żebrowski

Fizjoterapeuta

Kinga Darmochwał

Fitoterapeuta

Patryk Poniatowski

Fizjoterapeuta

Anna Mituta

fizjoterapeuta Aleksandra z Odnovaclinic
Psycholog

Aleksandra Wróbel-Murshid

Fitoterapeuta, Irydolog

Paweł Neko

Zamknij

KONTAKT

ul. Porcelanowa 23 s, 40-246

Katowice Recepcja:
tel. +48 32 308 77 33
tel. +48 796 772 977
tel. +48 796 775 277
rejestracja@odnovaclinic.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 21:00

Sobota:
07:00 – 16:00

Niedziela: zamknięte

Zobacz nas na: