Odnova Team

Nasz zespół to ludzie, którzy swoją uwagę skupiają na potrzebach człowieka. Indywidualne doświadczenie każdego z nas tworzy synergię, której efektem jest ODNOVA Twojego zdrowia. Dobór usług i terapii w Odnova Clinic umożliwi zyskać ukojenie i wspomoże regenerację oraz dobrostan każdej komórki Twojego organizmu.

Cześć,
jestem Kinga

Jestem fizjoterapeutą  z doświadczeniem w dziedzinie pinoterapii i medycyny manualnej wg. Składowskiego. Moja praktyka terapeutyczna opiera się na szerokim zakresie technik, w tym suchej igłoterapii i Masażu Tkanek Głębokich (MTG). Dzięki temu jestem w stanie efektywnie pomagać pacjentom w radzeniu sobie z różnymi rodzajami bólu. Moje umiejętności stale się rozwijają, a ostatnio ukończyłam dwa moduły kursu Legockiego, co pozwoliło mi jeszcze lepiej integrować techniki w mojej praktyce.

 

Głównie moja praktyka skupia się na pacjentach, którzy cierpią z powodu bólu. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie dostosować terapię do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, zapewniając im szybką ulgę od bólu i poprawiając jakość ich życia. Ostatnio zainteresowałam się potrzebami biegaczy. Wspieram ich w osiąganiu optymalnej wydolności fizycznej, pomagając w leczeniu urazów, redukcji bólu mięśniowego oraz zwiększeniu ich ogólnej sprawności.

 

Moim celem jest zapewnienie kompleksowej opieki moim pacjentom. Dążę do tego, aby każdy z nich odczuł poprawę swojego stanu zdrowia i znalazł u mnie wsparcie w walce z bólem i dyskomfortem.

Fizjoterapeuta

Kinga Darmochwał

zarezerwuj wizytę

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub skorzystaj z kalendarza ZnanyLekarz i umów się na wizytę.

Fizjoterapeuta

Karolina Cieślik

Fizjoterapeuta

Dawid Filak

Fizjoterapeuta

Małgorzata Manowska

Fizjoterapeuta

Dawid Żebrowski

Fizjoterapeuta

Kinga Darmochwał

Fitoterapeuta

Patryk Poniatowski

Fizjoterapeuta

Anna Mituta

fizjoterapeuta Aleksandra z Odnovaclinic
Psycholog

Aleksandra Wróbel-Murshid

Fitoterapeuta, Irydolog

Paweł Neko

Zamknij

KONTAKT

ul. Porcelanowa 23 s, 40-246

Katowice Recepcja:
tel. +48 32 308 77 33
tel. +48 796 772 977
tel. +48 796 775 277
rejestracja@odnovaclinic.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 21:00

Sobota:
07:00 – 16:00

Niedziela: zamknięte

Zobacz nas na: