głowa mężczyzny

Usługi

Biorezonans

Tutaj jesteś:

Biorezonans

Każda z usług zaczyna się 60 min konsultacją.

O cenę i terminy zapytaj w naszej recepcji.

CZAS TRWANIA: 60 min

W połowie XX wieku lekarz Franz Morell we współpracy z inżynierem Erichem Raschem, odkryli, iż każdy mikroorganizm lub patogen emituje charakterystyczne dla siebie częstotliwości, zaczęto je skrupulatnie ustalać i katalogować. Umożliwiło to stworzenie potężnej bazy danych. Stworzyli oni metodę MORA polegającą na wykorzystaniu zjawiska elektromagnetyzmu w celach diagnostycznych i leczniczych. Terapia MORA jest całościową koncepcją rozpoznawania schorzeń i ich leczenia przy pomocy właściwych dla pacjenta drgań.

pacjentka i lekarz przed laptopem
kobieta patrząca w tablet

Biorezonans

Także nasz organizm – każdy obecny w nim organ, jak również komórka emitują określone drgania elektromagnetyczne. W informodiagnostyce odczytane z organizmu częstotliwości poddawane są rozróżnieniu na częstotliwości zdrowych komórek oraz częstotliwości np. patogenów, zmian chorobowych.

 

Urządzenie NLS (określane jako biorezonans lub biorezonans magnetyczny) przekazuje sygnały z organizmu do komputera gdzie są one przetworzone w czytelne opisy, cyfry lub obrazy. W środowiskach naukowych i medycznych coraz więcej mówi się o tym, że medycyna jaką znamy, zmierza w kierunku medycyny cyfrowej. Od wielu lat trwają intensywne badania poświęcone temu właśnie zagadnieniu. Informodiagnostyka (diagnostyka cyfrowa) będzie umożliwiała kompleksową oraz szybką diagnostykę pacjenta w obszarze całego organizmu. Również informoterapia (terapia poprzez podawanie informacji cyfrowej) najprawdopodobniej już wkrótce pozwoli zastąpić terapię poszczególnymi lekami, które często wywołują pewne, niepożądane reakcje.

Biorezonans Katowice – zalety informodiagnostyki

Irydodiagnostyka jest metodą bezinwazyjną, bezpieczną i skuteczną. Biorezonans nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Ponadto, pomaga wykrywać przyczyny wielu chorób, w tym także tych o podłożu przewlekłym. Terapia biorezonansem przyczynia się do wykrywania chorobotwórczych patogenów oraz może być wykorzystana do ich usuwania, nie uszkadzając przy tym naturalnej flory bakteryjnej organizmu.

 

Biorezonans magnetyczny pomaga wykryć patogeny (bakterie, grzyby, wirusy i pasożyty) ze wskazaniem na konkretne miejsca ich występowania w organizmie oraz ujawnić choroby w ich początkowej fazie. Warto podkreślić, że jest to niezwykle trudne lub wręcz niemożliwe przy wykorzystaniu innych metod badawczych jak np.: USG, rentgena lub rezonansu magnetycznego, które wykazują jedynie już ukształtowane procesy chorobowe.

 

Diagnostyka cyfrowa jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób zmagającymi się z dolegliwościami przewlekłymi, których nie mogą się pozbyć lub też nie widzą poprawy w wyniku tradycyjnego leczenia. Wykorzystanie narzędzi diagnostycznych takich jak biorezonans sprawdzi się również dla osób, które kompleksowo i bezboleśnie chcą sprawdzić stan swojego organizmu.

Biorezonans magnetyczny i generator RF w terapii boreliozy

Generator RF jest to urządzenie, które wykorzystuje wyładowania plazmowe jako nośnik transmisji impulsów elektromagnetycznych. Impulsy te rewelacyjnie usuwają obciążenia w postaci wirusów, bakterii, grzybów oraz pasożytów. Ponadto, za pomocą odpowiednich częstotliwości, generator może pobudzać poszczególne organy i tkanki do samoleczenia.

 

Generator można zaprogramować pod kątem znoszenia większości jednostek chorobowych, jednak najczęściej wykorzystuje się go u osób dotkniętych boreliozą oraz koinfekcjami odkleszczowymi. Terapia generatorem plazmowym jest skuteczna, ponieważ wytwarzane przez niego fale bez problemu docierają do jakiejkolwiek tkanki organizmu. Ponadto mają też zdolność rozbijania biofilmów i form przetrwalnikowych bakterii. Emitowana przez urządzenie fala jest kilkunastokrotnie silniejsza niż ma to miejsce podczas większości terapii urządzeniami z grupy biorezonans.

fiolka z kleszczem w środku
uśmiechnięta blond kobieta

Jak przygotować się do wizyty

Przygotowanie do wizyty nie jest skomplikowane, ale aby wykonać miarodajny biorezonans warto pamiętać o kilku kwestiach:

  • zaleca się, aby w dniu badania dobrze być dobrze wypoczętym,
  • na kilka godzin przed badaniem nie należy pić mocnej kawy i napojów pobudzających zawierających kofeinę (w tym yerba mate, kakao czy mocnej herbaty),
  • dodatkowo, na dwie godziny przed wykonaniem badania dobrze jest aby nie spożywać ciężkich i obfitych posiłków,
  • przed samą wizytą wskazane jest także właściwe nawodnienie – wypicie bezpośrednio przed badaniem szklanki wody znacznie podnosi jego skuteczność i przyczynia się do pozyskania większej ilości informacji.

Biorezonans – przebieg wizyty

Na wizytę można przynieść ze sobą wyniki wcześniejszych badań. Na podstawie historii przebytych chorób i informacji o trybie życia, specjalista przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad. Podczas samej wizyty informodiagnostyk prawdopodobnie poprosi aby na czas testu zdjąć okulary oraz kolczyki. W niektórych wypadkach może dotyczyć to również biżuterii z palców dłoni.

  • Biorezonans ogólny polega na umieszczeniu w dłoni pacjenta sensora. Tego typu badanie służy do diagnozy wstępnej i pomaga wskazać na których obszarach organizmu warto skupić dalszą analizę.
  • Biorezonans szczegółowy trwa już nieco dłużej, a czas ten zależy od liczby obszarów, które są poddawane analizie. Podczas trwania pojedynczej wizyty możliwe jest przeanalizowanie nawet kilkadziesiąt pomniejszych obszarów na ciele. W czasie trwania badania pacjent może się zrelaksować i wygodnie rozsiąść się w fotelu.

 

Po zakończeniu odpowiednich testów, diagnosta przechodzi do interpretacji wyników testu organizmu, jakich dostarczył biorezonans magnetyczny. Specjalista omawia następnie uzyskane informacje, przekazując pacjentowi istotne informacje oraz wskazania. Jeśli zajdzie taka potrzeba, specjalista przekazuje także zalecenia dotyczące terapii i uzgadnia ich dokładny przebieg z pacjentem.

 

Wizyta trwa zazwyczaj od ok. 45 do 60 minut.

Rodzaje i skuteczność urządzeń

Obecnie na świecie powstało wiele różnych urządzeń tego typu. Część z nich posiada atest medyczny i urządzenia te wykazują się niezwykle dużą efektywnością diagnostyczną. Ważne że większość urządzeń obsługiwanych przez doświadczonego informodiagnostyka wykazuje wysokie pokrycie uzyskanych informacji ze stanem rzeczywistym organizmu.

Urządzenia te możemy kojarzyć najczęściej z elektrodami które trzymamy w rękach lub które umieszczone są pod stopami w formie płytek. Ta grupa urządzeń, w dużym uproszczeniu, wykorzystuje przepływ prądów o niskim napięciu i natężeniu. Prądy generowane przez specjalistyczne urządzenie, przepływają przez tkanki organizmu odpowiednio reagują. Urządzenie porównuje wartości prądów „wchodzących”, oraz „wychodzących”, następnie mierzy różnice potencjałów i w oparciu o zapisane wzorce jest w stanie przedstawić odpowiednie wyniki w formie: wartości liczbowych, opisowych, wykresów lub odpowiedniej grafiki.

 

Należy podkreślić, że pomimo wysokiej skuteczności tego rodzaju diagnostyki, finalnej diagnozy nie stawiamy wyłącznie w oparciu o uzyskane wyniki. Aby to zrobić, zazwyczaj wymagane są dodatkowe, uzupełniające i potwierdzające badania medyczne. Oznacza to, że większość urządzeń obsługiwanych przez doświadczonego informodiagnostyka wykazuje wysokie pokrycie uzyskanych informacji ze stanem rzeczywistym organizmu. 

 

Obecnie w Polsce urządzenie typu NLS biorezonans wykorzystuje się powszechnie w prywatnych klinikach, a także korzystają w swojej praktyce informodiagnostycy oraz naturoterapeuci. W Niemczech oraz w Rosji, urządzenia tego typu używane są od wielu lat na oddziałach szpitalnych i przychodniach oraz w prywatnej praktyce lekarskiej.

Urządzenia z grupy skanerów 3D – tworzenie mapy ciała

W przypadku urządzeń z grupy skanerów 3D, pozyskiwanie informacji przebiega w nieco innej formie. W tej metodzie to impulsy elektromagnetyczne podawane są w odstępach milisekund przez układy mikro chipów umieszczonych wewnątrz słuchawek nausznych na poziomie głowy. Dają one różny poziom przewodnictwa. To z kolei jest rejestrowane przez te czujniki i przetwarzane przez oprogramowanie komputerowe. Następnie jest porównywane ze wzorcami zdrowych i chorych tkanek, narządów itd. Tak właśnie w powstaje tzw. mapa ciała ze wskazaniem na informacje o miejscach które funkcjonują nieprawidłowo. Dodatkowo taka analiza umożliwia pozyskanie informacji dotyczących zagrożeń mikrobiologicznych w poszczególnych narządach. Wskazuje aktywne patogeny jak: wirusy, bakterie, pierwotniaki, pasożyty lub grzyby.

drobnoustroje
Zamknij

KONTAKT

ul. Porcelanowa 23 s, 40-246

Katowice Recepcja:
tel. +48 32 308 77 33
tel. +48 796 772 977
tel. +48 796 775 277
rejestracja@odnovaclinic.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 21:00

Sobota:
07:00 – 16:00

Niedziela: zamknięte

Zobacz nas na: