Obraz Alt

Poczytaj

O nas

Jak to się zaczęło...

ODNOVA CLINIC to miejsce, które powstało w związku z potrzebą komplementarnego podejścia do Twojego zdrowia. Takie ujęcie wynika z konieczności zadbania o Twoje zdrowie w perspektywie aktualnych potrzeb – z uwzględnieniem bezpiecznych rozwiązań i innowacyjnych metod, które sprawdzą się w danym przypadku. Nasza uwaga nie skupia się tylko na problemie, z którym do nas przychodzisz. Chcemy dać Ci możliwość poznania jego przyczyny, a co za tym idzie, doprowadzić do dobrostanu organizmu.

Nowoczesne podejście

Nowoczesne podejście naszego zespołu specjalistów, wykorzystanie innowacyjnych sprzętów oraz odpowiednio dobranych procedur, przyczyniają się do poprawy i wpływają korzystnie na stan Twojego zdrowia. Centrum działań naszej kliniki stanowi szeroki zakres rehabilitacji, na którego bazie opieramy powiązane usługi, przyczyniające się do odnowienia Twojego zdrowia. Nasza klinika dostosowuje zakres swoich usług do szybkości życia i czasu, który chcesz poświęcić dla siebie i regeneracji organizmu. Zacznij ODNOVA planować swój czas dla siebie, a zdrowie odwdzięczy Ci się poprawą jakości Twojego życia na gruncie prywatnym i zawodowym.

Dobór usług i terapii, które dla Ciebie przygotowaliśmy, umożliwi ukojenie i wspomoże regenerację oraz dobrostan każdej komórki Twojego organizmu. Ty zdecyduj czy chcesz uczestniczyć w tej przemianie.

inspirujemy się potrzebami człowieka

ODNOVA CLINIC to placówka, która nieustannie rozwija się w oparciu o inspirację Twoimi potrzebami w zakresie zdrowia. Słuchamy Ciebie i przygotowujemy odpowiedni zakres terapii. Wykorzystujemy w tym zakresie wszelkie bezpieczne dla Ciebie rozwiązania, tak aby doprowadzić do dobrostanu Twojego organizmu.

Technologia & doświadczenie

Chcemy zadbać o to, co dla Twojego zdrowia najważniejsze: sprawność, witalność, dobre samopoczucie i komfort życia. W naszych działaniach wykorzystujemy najnowsze, innowacyjne oraz przetestowane przez nas urządzenia. Jesteśmy specjalistami, którzy łączą swoje umiejętności, wiedzę, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu tak, by odnowić Twoje zdrowie.

Działamy w obszarach

Sprawność fizyczna

jeżeli dbasz o swoją sprawność fizyczną, uprawiasz sporty amatorsko lub zawodowo, polecamy rehabilitację sportowo-ortopedyczną.

Przemęczenie brak energii

jeżeli dbasz o swoją sprawność jeżeli czujesz się przemęczony, potrzebujesz dodatkowej energii do działania, niezależnie od tego czym się zajmujesz, polecamy relaksację (w tym terapie z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury).

Bariery fizyczne  i mentalne

jeśli dostrzegasz u siebie bariery fizyczne i mentalne w działaniu, i osiąganiu wyznaczonych przez Ciebie celów, polecamy psycho- i fizjoterapię.

Pozostałe sprawności

jeżeli widzisz potrzebę rehabilitacji w obszarze audiologicznym, laryngologicznym, foniatrycznym nasi specjaliści i ich umiejętności pomogą poprawić Twój komfort w tej sferze.

Zamknij

KONTAKT

ul. Porcelanowa 23 s, 40-246

Katowice Recepcja:
tel. +48 32 308 77 33
tel. +48 796 772 977
tel. +48 796 775 277
rejestracja@odnovaclinic.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 21:00

Sobota:
07:00 – 16:00

Niedziela: zamknięte

Zobacz nas na: