Odnova Team

Nasz zespół to ludzie, którzy swoją uwagę skupiają na potrzebach człowieka. Indywidualne doświadczenie każdego z nas tworzy synergię, której efektem jest ODNOVA Twojego zdrowia. Dobór usług i terapii w Odnova Clinic umożliwi zyskać ukojenie i wspomoże regenerację oraz dobrostan każdej komórki Twojego organizmu.

Cześć,
jestem Dawid

Jestem wysoko wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie terapii manualnej, który posiada bogate doświadczenie i ciągle doskonali swoje umiejętności. Moje kwalifikacje obejmują terapię manualną zgodnie z koncepcją Gera Plaatsmana, techniki FM (Fascial Manipulationj), PNF (proprioceptywne nerwowo–mięśniowe torowanie), a także zaawansowaną diagnostykę narządu ruchu przy użyciu ultrasonografii.

 

Odbyłem szkolenie w dziedzinie treningu medycznego w BodyWorku oraz szkolenie w terapii tułowia pod kierunkiem dr. Biernat. Obecnie uczestniczę również w szkoleniach, które rozwijają moje umiejętności w metodzie Kaltenborn-Evjenth. To dodatkowe narzędzie, które wzbogaca moją praktykę i pozwala jeszcze skuteczniej leczyć pacjentów.

 

Jestem specjalistą w zakresie neuromobilizacji, terapii tkanek miękkich i leczenia blizn. Moja praktyka skupia się głównie na pacjentach ortopedycznych i neurologicznych. Chociaż szczególnie lubię pracować nad rehabilitacją po operacjach więzadeł krzyżowych (ACL), to jednak nie unikam wyzwań związanych z ostrymi przypadkami dysków kręgosłupa. Oprócz pracy w gabinecie, regularnie odwiedzam pacjentów w ich domach, zwłaszcza tych ze znacznym stopniem niepełnosprawności. W planach na przyszłość mam również zdobycie kwalifikacji w obszarze terapii EPTE oraz techniki suchej igłowania.

 

Moja praktyka nie obejmuje pracy z dziećmi. Jako zaufany i zaawansowany terapeuta manualny, dążę do zapewnienia moim pacjentom najwyższej jakości opieki rehabilitacyjnej i poprawy ich jakości życia.

Fizjoterapeuta

Dawid Filak

zarezerwuj wizytę

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy lub skorzystaj z kalendarza ZnanyLekarz i umów się na wizytę.

Fizjoterapeuta

Karolina Cieślik

Fizjoterapeuta

Dawid Filak

Fizjoterapeuta

Małgorzata Manowska

Fizjoterapeuta

Dawid Żebrowski

Fizjoterapeuta

Kinga Darmochwał

Fitoterapeuta

Patryk Poniatowski

Fizjoterapeuta

Anna Mituta

fizjoterapeuta Aleksandra z Odnovaclinic
Psycholog

Aleksandra Wróbel-Murshid

Fitoterapeuta, Irydolog

Paweł Neko

Zamknij

KONTAKT

ul. Porcelanowa 23 s, 40-246

Katowice Recepcja:
tel. +48 32 308 77 33
tel. +48 796 772 977
tel. +48 796 775 277
rejestracja@odnovaclinic.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 21:00

Sobota:
07:00 – 16:00

Niedziela: zamknięte

Zobacz nas na: